O firmie

Informacje o nas

katowice4

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od 2001 roku. Naszą działalność rozpoczynaliśmy w obszarze osuszania budynków i frezowanie kominów. W trakcie realizowania prac budowlanych wielokrotnie spotykaliśmy się z problemami naszych klientów związanymi z izolacją budynków. Na ogół problemy dotyczyły ocieplania poddaszy i prawdopodobnie wynikają one z faktu, że zwłaszcza ocieplanie poddaszy wymaga odpowiedniej techniki, której kiedyś nie było lub w którą nie wszystkie aktualnie działające firmy chciały się zaangażować.
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku oraz w odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się pytania o docieplanie poddaszy uruchomiliśmy dział izolacji oferując przede wszystkim ocieplanie poddaszy, docieplanie poddaszy oraz ocieplanie stropodachów.

Zgodnie z założeniami skupiliśmy się na nowoczesnych metodach ocieplania budynków zwracając szczególną uwagę zarówno na metodę montażu izolacji jak i właściwości samych materiałów izolacyjnych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to:

  • Izolacje natryskowe przez natrysk pianki poliuretanowej PUR
  • Izolacje wdmuchiwane czy też nadmuchowe przez wdmuchiwanie Celulozy

Wybór konkretnej metody, a co za tym idzie również wybór materiału izolacyjnego, uzależniamy nie tylko od woli Klienta ale również od konkretnej sytuacji tak aby zastosować optymalne rozwiązanie.

Co ocieplamy?

Przede wszystkim są to poddasza i stropodachy chociaż nie unikamy również innych wyzwań, wszędzie tam, gdzie oferowane przez nas metody ocieplania mają zastosowanie czyli np. ocieplanie fundamentów czy ścian. Ocieplamy również takie obiekty jak kościoły, hale magazynowe, przechowalnie, chłodnie czy budynki inwentorskie takie jak kurniki czy chlewnie.

Wiemy jak ocieplić i docieplić poddasze, dach, stropodach a także inne, wymienione wyżej obiekty. Na szczególną uwagę zasługują poddasza, a w szczególności docieplanie poddaszy zaadoptowanych. Stosowane przez nas metody pozwalają na docieplanie poddaszy bez zbędnej ingerencji w wykończone wnętrze.

Działamy sprawnie i fachowo. Podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem woj. lubuskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego - ocieplanie dachów Poznań, Wolsztyn, Leszno, Zielona Góra, Nowa Sól, Gorzów Wlkp, Świebodzin, Swarzędz, Leszno, Pniewy, Gostyń, Jarocin, Gniezno, Warszawa, Łódź, Wrocław.

Nasza oferta

1
Ocieplanie poddaszy

Wiele możliwych rozwiązań, różnorodność materiałów izolacyjnych i jedno najlepsze rozwiązanie na skuteczne izolowanie poddaszy.

2
Docieplanie poddaszy

Gotowe i wykończone poddasze o słabych właściwościach izolacyjnych? Takie problemy spotykane są nader często. Sprawdź najlepsze rozwiązanie.

3
Ocieplanie stropodachów

Trudno dostępne miejsca, takie jak przegrody stropodachów wymagają zastosowania odpowiedniej techniki jeśli izolacja ma być skuteczne.

 

Call Now Button