Izolacja natryskowa pianką PUR

Natrysk pianki poliuretanowej

Kompleksowa izolacja natryskowa pianką PUR, izolacja poddasza pianką poliuretanową - izolacja poprzez natrysk pianki poliuretanowej (izolacja natryskowa) to proces polegający na jej rozpylaniu na różnego rodzaju powierzchnie takie jak papa, blacha czy beton. Natrysk pianki poliuretanowej PUR realizowany jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Izolacja pianką to bardzo skuteczna metoda ocieplania, a jej skuteczność oparta jest zarówno na metodzie nakładania izolacji (natrysk pianki PUR) jak i na właściwościach samego materiału izolacyjnego - pianki. Wysokie ciśnienie z jakim mamy do czynienia podczas natrysku pianki poliuretanowej pozwala na dotarcie do miejsc trudno dostępnych, które w przypadku tradycyjnych metod izolowania poddaszy bywają niedostępne w ogóle.

Jakość i właściwości materiału izolacyjnego wykorzystywanego w metodzie natryskowej wpływa na ogólną ocenę metody natryskowej, która kojarzona jest przede wszystkim z pianką poliuretanową PUR. Izolacja pianką Poznań - jej podstawowe zalety to spójna i szczelna warstwa izolacyjna, która chroni zarówno przed temperaturą jak i przed nadmiernym hałasem. Ocieplanie pianką poliuretanową to oszczędność czasu, a więc również pieniędzy. Izolacje natryskowe pozwalają w ciągu jednego dnia ocieplić do 300m2 powierzchni.

Izolacja natryskowa pianką PUR Poznań i okolice woj. wielkopolskie - działamy w promieniu 200 km od Poznania - izolacje natryskowe Poznań, Nowy Tomyśl, Nowa Sól, Zielona Góra, Pniewy, Leszno, Gorzów, Gostyń, Wolsztyn, Swarzędz, Świebodzin, Jarocin, Gniezno - izolacje natryskowa Wielkopolska! Izolacja natryskowa Poznań a atrakcyjnej cenie.

Call Now Button