Izolacja natryskowa pianką PUR

Natrysk pianki poliuretanowej

Izolacja poprzez natrysk pianki poliuretanowej to proces polegający na jej rozpylaniu na różnego rodzaju powierzchnie takie jak papa, blacha czy beton. Natrysk pianki poliuretanowej PUR realizowany jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Izolacja pianką to bardzo skuteczna metoda ocieplania, a jej skuteczność oparta jest zarówno na metodzie nakładania izolacji (natrysk pianki PUR) jak i na właściwościach samego materiału izolacyjnego - pianki. Wysokie ciśnienie z jakim mamy do czynienia podczas natrysku pianki poliuretanowej pozwala na dotarcie do miejsc trudno dostępnych, które w przypadku tradycyjnych metod izolowania poddaszy bywają niedostępne w ogóle.

Jakość i właściwości materiału izolacyjnego wykorzystywanego w metodzie natryskowej wpływa na ogólną ocenę metody natryskowej, która kojarzona jest przede wszystkim z pianką poliuretanową PUR. Jej podstawowe zalety to spójna i szczelna warstwa izolacyjna, która chroni zarówno przed temperaturą jak i przed nadmiernym hałasem. Ocieplanie pianką poliuretanową to oszczędność czasu, a więc również pieniędzy. Izolacje natryskowe pozwalają w ciągu jednego dnia ocieplić do 300m2 powierzchni.

Działamy w promieniu 200 km od Poznania - izolacje natryskowe Poznań, Nowy Tomyśl, Nowa Sól, Zielona Góra, Pniewy, Leszno, Gorzów, Gostyń, Wolsztyn, Swarzędz, Świebodzin, Jarocin, Gniezno - izolacje natryskowa Wielkopolska!